Акция Скринька бажань

Акция Скринька бажань

Акція Скринька бажань,яку провели вихованці духовно-культурного центру разом з викладачем уроків ” Добра ” Яною Іваніловою за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду Олександра Петровського ” Солідарність ” подарувала дітям-інвалідам неймовірні емоції.

В Дніпровській Eпархії на честь свята для дітей Дніпра і «  Українського Подвір’я »  влаштували виставу – казку про святого Миколая і пригостили святковими смаколиками.

В Дніпровській Eпархії Української Православної Церкви Київського патріархату, при підтримці Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «  Солідарність »  та Всеукраїнського проекту «  Юкрейн Пипл Медіа ”  і Дніпропетровської обласної ради для школярів молодших класів міста та для «  Українського Подвір’я »  показали чарівну казку про святого Миколая. В гості завітали діти різного віку. Долучилися до святкового настрою і дорослі. Маленьким мешканцям Дніпра було дуже весело. Їх розважали аніматори та артисти, а казка супроводжувалася яскравими світловими ефектами. Як і належить будь-якій чарівній казці, добро в ній бореться зі злом. Перемагає, звичайно добро, чому юні глядачі безмірно були раді. Після завершення вистави діти отримали подарунки від самого Миколи. А першим привітав дітей зі святом керуючий Eпархією Владика Симеон.
– Сьогодні весь християнський світ відзначаe це свято Божого угодника. Коли діти дивляться добру казку і як би самі в ній беруть участь, вони стають добрішими. Сьогодні добра і милосердя не вистачає всім,тому потрібно давати дітям побільше тепла і робити гарні справи – зазначив Владика Симеон –
На цьому вечір для гостей не завершився. Дітей та дорослих запросили на «  Українське Подвір’я »  , де у приміщенні Недільної школи їх пригостили гарячим чаем, святковими смаколиками та солодощами.
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського « Солідарність »  вітаэ усіх дітей зі Святом Миколая і Новорічними святами,які обов’язково принесуть їм радість та гарний настрій.

Акция Скринька бажань
Акция Скринька бажань
Акция Скринька бажань
Акция Скринька бажань