14 березня пройшов весняний, добрий и веселий захід — «Свято зустрічі весни», в якому прийняли учать діти духовно-культурного центру «Українське подвір’я»
З давніх давен повернення весни пробуджувало в людях найсвітліші почуття и думки, цілі й плани.
Весна завжди асоціювалась із початком нового життя, пробудженням природи, здійсненням бажань. Цього року так співпало,що в цей день ми ще вітаємо наших добровольців .
Велика шана й низький уклін тим, хто, не чекаючи наказу й повісток, коли прийшла біда – стали у ряди захисників землі своєї, до лав ЗСУ, та добровольчих батальонів. Без вас – вже б не було України.
Діти привітали парафіян та гостей @cerkva.dp.ua святковим виступом театральної та музичної студіі !
Дякуємо всім хто завітав на наше свято!


