1 березня 2020 р о 13 годині в нашому Центрі відбудеться розважально – інтелектуальна гра « Хто з +? ».
Захід має за мету виховання людяності, гуманізму у стосунках, почуття колективізму, вміння працювати в команді.
Головна мета- пропагування гендерної рівності.
Запрошуємо підлітків стати нашими вболівальниками!


