До дня Конституції України разом з Юліeю Курочкіною, волонтерами, патріотами, музикантами, орекстром ОК ’’Схід’’ під керівництвом Олександра Жарія, бандуристами Дніпра, Тимофіeм Хом’яком, протоіeреeм Дмитром Поворотним, провели флеш моб з виконання головної пісні – гімну України! Відвідала флеш моб і віце-президент Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського ’’Солідарність’’ Яна Иванілова. Захід привернув увагу відвідувачів ТРЦ Мост-сіті, які підспівували та знімали виступ на телефон. Військовий оркестр потішив містян ураїнськими піснями, а бандуристи влаштували імпровізований виступ просто на лавочках торгівельного центру. Вітаeмо дніпрян та гостей міста з Днем Конституції! Бажаeмо гарного настрою та пам’ятати, що в нас одна країна, яку ми любимо та маeмо берегти!