🍃Традиційно напередодні першого дня Великого посту християни відзначають Прощену неділю.
На території Єпархіального комплексу з благословення Владики Симеона в цей день відбулося святкове пригощання перед Постом ми великою дружньою родиною приєдналися до нього. ☀️
Батьки дітей,які відвідують наш Центр наварили вареників, приготували оладки та зробили Благодійний ярмарок.
Діти активно приймали участь у ярмарці та назбирали 2181 грн. за продані 💫малюнки ,поробки і виготовлені всією родиною смаколики.
Також для всіх парафіян наша музична студія підготувала пісню «Молитва за Україну» 💙💛що порадувала сердця людей .❤️
Зібрані кошти вирішено витратити на потреби наших студій (театральної та музичної), щоб наші події й свята ставали ще яскравішими!💫✨🌟
О 13 годині на всіх чекала гра від театральної студії «Хто +» та музична композиція від учасників музичної студії!
І діти ,і дорослі отримали незабутні враження та багато 🥰позитивних емоцій .
Ось такі вони вихідні з Українським подвір’ям !🌟


