Сьогодні вшануємо пам’ять загиблих під час Голодомору 1932-1933 років.
На занятті “Скарбничка малого українця” ми читали історії для дітей, що базуються на спогадах очевидців голоду;
– прослухали дитячі спогади бабусь і дідусів, яким вдалося вижити;
– і навіть відвідали перший онлайн ресторан пам’яті: https://uncounted.ual.ua/menu/
Найбільше, що здивувало дітей – як можна їсти траву і кукурудзяні качани?…
– в пам’ять про загиблих в роки Голодомору змайстрували з дітьми ляльку-мотанку Янгола;
– і насамкінець провели традиційну акцію пам’яті “Запали свічку”.
Запаліть і ви сьогодні о 16:00 свічку пам’яті в своєму вікні.


