Сьогодні вшануємо пам’ять загиблих під час Голодомору 1932-1933 років. На занят…

Сьогодні вшануємо пам’ять загиблих під час Голодомору 1932-1933 років.

На занятті “Скарбничка малого українця” ми читали історії для дітей, що базуються на спогадах очевидців голоду;

– прослухали дитячі спогади бабусь і дідусів, яким вдалося вижити;

– і навіть відвідали перший онлайн ресторан пам’яті: https://uncounted.ual.ua/menu/
Найбільше, що здивувало дітей – як можна їсти траву і кукурудзяні качани?…

– в пам’ять про загиблих в роки Голодомору змайстрували з дітьми ляльку-мотанку Янгола;

– і насамкінець провели традиційну акцію пам’яті “Запали свічку”.

Запаліть і ви сьогодні о 16:00 свічку пам’яті в своєму вікні.

Source

Leave a Reply