Свято українсько-грузинської культури

3 березня на Українському подвір’ї відбулось свято українсько-грузинської культури.
Ініціаторами та організаторами свята були громадська організація ’’Грузинська душа’’, Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського ’’Солідарність’’ та духовно-культурний центр ’’Українське подвір’я’’.
З благословіння владики Симеона на святі був присутній отець Василь,який привітав всіх матерів з їхнім днем, адже 3 березня в Грузії відзначають День матері.
Діти обох братніх народів ділились знаннями про свої країни: співали пісні, розповідали вірші, демонстрували танці та пригощали гостей традиційними народними стравами.
Пізнаeмо культуру наших друзів, розповідаeмо про себе та налагоджуeмо добрі стосунки зі світом!

фото Едуарда Гапіча та Антона Гребенюка