3 березня на Українському подвір’ї відбулось свято українсько-грузинської культури. Ініціаторами та організаторами свята були громадська організація ’’Грузинська душа’’, Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського ’’Солідарність’’ та духовно-культурний центр ’’Українське подвір’я’’. З благословіння владики Симеона на святі був присутній отець Василь,який привітав всіх матерів з їхнім днем, адже 3 березня в Грузії відзначають День матері. Діти обох братніх народів ділились знаннями про свої країни: співали пісні, розповідали вірші, демонстрували танці та пригощали гостей традиційними народними стравами. Пізнаeмо культуру наших друзів, розповідаeмо про себе та налагоджуeмо добрі стосунки зі світом!