В квітні 2019 року – видатний український мандрівник Сергій Гордіeнко вирушаe в чергову свою експедицію. Вона буде комплексною водно-пішохідною і називаeться ’’Середземноморський континуум’’.
Її маршрут – з Киeва до Барселони водою (через Дніпро, Чорне й Середземне моря), назад з Барселони – суходолом через Іспанію, Францію, Швейцарію, Італію до Австрії. З Відня – знову на каяку водою: Дунай, Чорне море, Дніпро – до Киeва. Загальна довжина походу – не менше 11585 км.
Терміни проведення експедиції: початок – квітень 2019 року, завершення заплановано на червень 2020 року. Перед мандрівкою Сергій Іванович зустрівся з школярами Дніпра.