Мама – це наш янгол-охоронець, наш спокій, наш всесвіт, безмежне терпіння, відда…

Мама – це наш янгол-охоронець, наш спокій, наш всесвіт, безмежне терпіння, віддача та мудрість. Саме сьогодні свято на честь найріднішої людини у світі.
Дорогі матусі! Низький уклін вам за вашу нескінченну працю, за ваші недоспані ночі, за вміння любити та пробачати, радіти успіхам своїх дітей, підтримувати їх у важку хвилину, завжди щиро переживати за кожен пройдений крок.
Щастя вам, благополуччя, душевного спокою, а головне уваги та турботи від ваших діточок!

Source

Leave a Reply