Ми шануeмо українські традиції, поважаeмо героїв нашого часу. Саме тому, 13 жовтня зібрались разом з козаками, воїнами, волонтерами та дніпрянами відсвяткувати Кодацьку Покрову в храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Піснями, віршами, виступами козацьких колективів та смачним кулішем, відсвяткували одночасно Покрову, День Захисника України, День Козацтва та День створення УПА. Помолились за рідну нашу Україну та в гарному настрої провели цей осінній сонячний день. Дякуeмо всім небайдужим! Слава Україні! Слава Дніпру! Фото: Олена Сурмило