Завтра у п’ятницю на занятті “Скарбничка малого українця” о 17 говоритимемо про …

Завтра у п’ятницю на занятті “Скарбничка малого українця” о 17 говоритимемо про відомого українського сатирика, котрий понад усе любив літературу, дітей і рідну природу.

Минуло вже понад 100 років з дня його народження і понад 30 років відтоді, як його не стало. А талановиті твори його перевидаються і читаються з величезним інтересом.

Якщо серед наших юних читачів ще є такі хлопчики і дівчатка, які не читали веселих, лагідних, мудрих творів Остапа Вишні, то завтра ми це виправимо 😉

Source

Leave a Reply