Сьогодні 15 лютого вихованці духовно-культурного центру відвідали полк Дніпро-1. Екскурсія виявилась на стільки захопливою, що діти не хотіли відпускати нашого невтомного гіда Павла Закипного. Ми познайомились з історіeю створення полку, подивились техніку та зброю. Вшанували героїв,які загинули, захищаючи Україну. Побачили артефакти російсько -української війни, що зберігаються в полку Дніпро-1. Дякуeмо нашим захисникам за наш спокій! Все буде Україна! фото Тагі Джафаров