Від щирого серця вітаємо зі святом – Днем Матері ! Дорогі дівчата, матері, жінк…

Від щирого серця вітаємо зі святом – Днем Матері !

Дорогі дівчата, матері, жінки! Сердечно вітаємо Вас зі святом жінок-мироносиць, православним жіночим днем. Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше!
Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Несіть у своєму серці і даруйте нам любов, добро, теплоту, мир та життя.
Будьте здоровими, завжди коханими, щасливими і благословенними!

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність».

Source

Leave a Reply