У Дніпрі відбудеться Всеукраїнський з’їзд військових священиків (капеланів…

У Дніпрі відбудеться Всеукраїнський з’їзд військових священиків (капеланів). 5 – 9 березня 2018 року в м. Дніпро відбудеться Всеукраїнський з’їзд військових священиків (капеланів) УПЦ Київського Патріархату. Участь у роботі з’їзду візьмуть двісті п’ятдесят делегатів з усієї України. Це військові священики (капелани), що забезпечують душпастирську опіку військовослужбовців Збройних Сил України, Національної Гвардії України та Державної прикордонної служби України.
У рамках проведення з’їзду будуть підсумовані результати діяльності військових священиків в силових структурах за період 2014-2018 роки тасформовано концепцію подальшого розвитку військового духовенства в Збройних силах та інших військових формуваннях України.
Місцем проведення Всеукраїнського з’їзду військових священиків (капеланів) УПЦ Київського Патріархату м. Дніпро обране не випадково. Адже саме звідсіля, з початком російської агресії проти України, перші капелани, об’єднавши свої зусилля, відправилися в зону проведення АТО для духовної підтримки наших військовослужбовців. І саме у військових госпіталях Дніпра молитвою і добрим словом священнослужителі підтримали воїнів, які першими отримали поранення на передовій, боронячи незалежність і територіальну цілісність держави.
Організатор: Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату.
Головний партнер: Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність». Почесні гості: Петровський Олександр Володимирович – Президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність»; Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній;
Єпископ Дніпровський та Криворізький Симеон;
Голова Дніпропетровської обласної ради – Пригунов Гліб Олександрович ;
Заступник міського голови м. Дніпро з питань діяльності виконавчих органів – Олександр Віталійович Шикуленко ; Начальник головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України, генерал-майор Олег Грунтковський;
Заступник командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом генерал-майор Ярослав Сподар;
Начальник відділу з питань військового духовенства ДПСУ полковни

Source

Hits: 11

Leave a Reply