Представники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарніс…

Представники Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» відвідали своїх маленьких друзів, вихованців Дніпропетровського дитячого будинку-інтернату, та створили для них справжнє свято. Особливі дітки, об’єднавшись у команду, разом створили музичний концерт для своїх друзів, вихователів та гостей. За словами представників Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність», з кожним виступом діти стають все більш розкутими, відкритими і щирими, вони все активніше беруть участь у створенні таких концертів.

Благодійний фонд «Солідарність» вирішив зробити діткам корисний та пізнавальний подарунок, тож запросив аніматорів студії «Чародей», які показали видовищні наукові досліди з водою, повітрям та рідким азотом.

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» – це справжня підтримка для особливих дітей. Давайте ж разом допомагати людям з особливими потребами, а головне – підтримувати та пам’ятати про них і щоразу доводити, що усі ми – рівні громадяни планети Земля.


Source

Hits: 29

Leave a Reply