Недільна школа
RussianUkrainian

Історична довідка

       Духовно-культурний центр «Українське подвір’я» – це соціальний проект, метою якого є національне-патріотичне виховання, духовний розвиток та навчання дітей і їх батьків.
       Ми працюємо для Вас кожного дня за адресою: м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 3а.
Центр здійснює свою діяльність за підтримки Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність” та Дніпровська єпархія Православної Церкви України Вікова категорія дітей які відвідують наш Центр це діти віком від 5 до 18 років.
Одним з головних завдань Центру є духовне збагачення вихованців шляхом оптимізації умов проведення вільного часу і захисту від негативів вулиці; соціалізація та національно-патріотичне виховання дітей різного віку сприяння їх соціальній орієнтації і моральній спрямованості, а також розширення світогляду та розвиток талантів.

        В Українському Подвір’ї функціонують:
              «Скарбничка малого українця» наш новий напрямок!
Запрошуємо дітей віком від 5-12 років.
Заняття курсу присвячені вивченню українських традицій, звичаїв, релігійних свят в доступній і зрозумілій для дітей формі.
Ми пропонуємо знайомство з народними іграми, загадками, прислів’ями і приказками, прикметами, виготовлення тематичних поробок до свят;
повчальні історії у вигляді лялькових театральних вистав;
перегляд тематичних фільмів/мультфільмів; відвідування музейних виставок.
Але ж яка скарбничка без найдорожчого скарбу всіх часів – книжок?
Тож наші ці заняття стимулюватимуть зацікавленість дітей до активного читання.
Ми разом читатимемо цікаві ілюстровані дитячі книжки класиків та сучасних українських авторів, а також якісні перекладні книжки і доповнюватимемо читання різноманітними творчими вправами: малюванням ілюстрацій, створенням закладинок до улюблених книжок, майструванням героїв історій з паперу чи інших матеріалів.
В рамках цих занять плануємо час від часу влаштовувати зустрічі з дитячими письменниками Дніпра та скайп-зустрічі з українськими письменниками; відвідувати дитячі бібліотеки, тематичні виставки.
            «Народознавство»
Мета якого виховання у дітей почуття любові до батьківщини, розширення знань дітей про неї, про рідне місто, про людей, які прославили Україну та Дніпро. Цей блок передбачає екскурсії ознайомлення дітей та дорослих з історичними місцями, пам’ятниками та музеями.
Ці заняття орентовані на підлітків та дорослих відвідати можно кожної суботи о 10 годині;
На менш цікавим є напрямок «Уроки доброти» на якому діти навчаються толлератності, волонтерству , мотивації до вчинення добрих справ.
Ці заняття проходять у четвер о 16 годині
Не меньш цікавими та колоритними в нашому Центрі є наші Студіі : Музична та Театральна.
Основними компонентами заняття в них є робота з голосом, слухом, тілом, уявою, увагою в ігровій формі та способом чергування діяльностей.
Метою курсу є:
• розвиток уваги та пам’яті;
• творчого мислення;
• фантазії та уяви;
• відчуття ритму;
• тактильних відчуттів;
• пластики;
• мовлення (м’язів артикуляційного апарату);
• слуху та дихання.
Важливим чинником є отримання позитивних емоцій, які сприяють гармонійному розвитку особистості.
Працють за таким графіком
Музична студія: середа, субота.
Театральна студія : субота .
Також в нашому центрі діють такі напрямки як :
     Мистецький хаб
     Пеперопластика
     Петриківський розпис
     Англійська мова для початківців та підлітків
     Уроки безпеки для дітей
     Традиційна українська вишивка.
Разом з тим, для батьків дітей, які відвідують наші заняття та гостей проводяться такі заняття «Української мови для дорослих», курсу «Відповідальне батьківство» та «Традиційна українська вишивка».
З дітьми та батьками працює команда професіоналів!
Навчання в «Українському подвір’ї» проводиться на безоплатній основі та у зручний для дітей батьків час (вихідні дні та вечірній час).

Hits: 130