Чергова допомога від фонду Дніпровським воїнам пілотам. Ми вже повідомляли, що …

Чергова допомога від фонду Дніпровським воїнам пілотам.
Ми вже повідомляли, що Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» у 2018 році організував цікаву та пізнавальну екскурсію до Дніпровського аеропорту, де базується частина винищувальної авіації України. До цікавого дійства запросили дітей і батьків учасників та ветеранів АТО, культурно-духовного центру «Українське Подвір‘я» Дніпровської Єпархії Православноі Церкви України, громадських організацій та загальноосвітних шкіл Дніпра.
Прийшли до захисників країни не з пустими руками. Від Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» в цей день їм подарували пральну машину, яка необхідна для побутових моментів життя та бойової служби пілотів. Дізнавшись про умови наших воїнів, вирішили придбати для них мікрохвильові печі, які вкрай необхідні для зручності бойової служби.
І вже на початку 2019 року вйськовослужбовці отримали своєрідний новорічний подарунок. Віце-президент фонду Яна Юріівна Іванілова разом зі своїми помічниками доставили до частини винищувальної авіації України Дніпровського аеропорту дві мікрохвильові печі.
А фонд і надалі буде підтримувати наших воїнів – пілотів та надавати їм необхідну допомогу.

Source

Hits: 3

Leave a Reply