Потрібна допомога маленькому Мирону Подчасову. Родина Подчасових звертається д…

Потрібна допомога маленькому Мирону Подчасову.
Родина Подчасових звертається до усіх небайдужих людей про допомогу свому маленькому сину Мирону.
У дитини виявили пухлину – діагноз (Краніофарінгіома).
Термінову операцію провели за кордоном в Туреччині. Але зараз потрібна ще одна операція та кошти на реабілітаційний період.
Лист-звернення батьків Мирона. «Добрий день, мої хороші. Я знаю ви чекаєте новин, переживаєте … але це все так складно, що навіть не передати словами. Слава Богу, нам зробили операцію, під час операції з’ясувався інший діагноз: <пілоцітарна астроцитома >. Операція тривала близько 10 годин, за цей час ми думали, що зійдемо з розуму. Ми потрапили до кращих нейрохірургів Стамбула, ми вдячні їм за наш другий день народження. Як сказав доктор: це була найскладніша операція, яка могла бути на головний мозок … на той момент ми думали, що найскладніше вже позаду, але ні. Після операції нас перевели в реанімацію, в якій ми повинні були пробути під наглядом 3 дні, але ми пробули там 10 дуже складних днів і ночей. Наше серце завмирало і ми просто існували, не хотілося нічого, тільки щоб скоріше цей сон закінчився б. Зараз спасибі Господу Богу, нас перевели в палату, почався найскладніший період в нашому житті. Мирон дуже слабкий, йому потрібно вчиться заново всьому (ходити, сидіти, говорити, відновлювати зір …). На це дуже боляче дивитися, але ми тримаємося заради нього! І все робимо, щоб допомогти нашому синочку відновиться! Кожен день багато аналізів, нові процедури, відвідування лікарів. Остаточної суми на даний момент немає і назвуть її тільки при виписці. На сьогоднішній день сума вже наблизилася до 50 ти тис $. Скільки часу потрібно пробути тут ще ми не знаємо точно, все залежить від стану Міроши.
З кожним днем ​​сума стає більше, ми просимо вас про допомогу. Всім велике спасибі, хто нам допомагає. Дай Бог здоров’я вам і вашим родинам. Віримо,що Разом ми все подолаємо.
Карта для переказу коштів
Приват Банк 5218 5722 1294 4503 Подчасов Ярослав

Контактний телефон фонду
056 7690001
Реквізити фонду –
Міжнародний благодійний фонд
Олександра Петровського «Солідарність»
р / с 26001050000643
МФО 305299
ОКПО 26438886

Source

Hits: 1

Leave a Reply