Кінофестиваль О2. Погляд дитини на екологію сьогодення

На початку квітня 2019 року Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського ’’Солідарність’’ та ГО Духовно-культурний центр ’’Українське подвір’я’’ оголосили конкурс дитячих фільмів ’’Погляд дитини на екологію сьогодення О2’’.
Фестиваль короткометражок присвячений проблемам довкілля був створений і проведений напередодні Міжнародного дня екології, який ми відзначаeмо 5 червня.
Так, 1 червня у День захисту дітей, на телеканалі каналі Д1 діти та підлітки представили 14 відео робіт, які оцінювали глядачі каналу у прямому ефірі та поважне журі – головний режисер каналу Д1 Гліб Добарін, віце-президент Міжнародного Благодійного Фонду Олександра Петровського ’’Солідарність’’ Яна Іванілова та програмний директор каналу Д1 Ян Марковський.
Всі фільми вразили глибиною та проникливістю. Проблеми екології неабияк турбують підростаюче покоління. Діти не просто звертають увагу на вирубку дерев, забруднення повітря, води, винищення природних ремєсурсів, а й пропонують рішення, як запобігти знищенню навколишнього середовища.
Як сказав один з учасників конкурсу ’’Поки ми живемо, треба згуртуватись і використати шанс на те, щоб врятувати планету’’.
Переможці не залишись без нагороди. За перше місце з фільмом ’’На межі’’ творча група ’’Покоління свободи’’ отримали можливість ротації свого фільму на каналі Д1 впродовж місяця; друге місце зайняв фільм групи ’’Територія підлітків’’ з фільмом ’’Сліди на землі’’ і отримали запрошення на програму ’’Після слово’’; за третe місце з фільмом ’’Синій Альбатрос’’ також виробництва ’’Території підлітків’’, автори отримують зйомку в ранковій передачі каналу Д1.
Сподіваeмось, що дорослі дослухаються до дітей та допоможуть їм зберегти нашу землю від знищення.
А Міжнародний Благодійний Фонд Олександра Петровського ’’Солідарність’’ і надалі підтримуватиме подібні проекти та допомагатиме покращувати стан довкілля рідного краю.

Hits: 31