ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ОТРИМАВ В ПОДАРУНОК НОВИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАН…

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ОТРИМАВ В ПОДАРУНОК НОВИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МІКРОАВТОБУС.

У закладі департаменту соціального захисту Дніпропетровської області – КЗ «Дніпропетровський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради», який розташований в обласному центрі по вул. Гаванській, 15 знов є привід для радості. Після того, як у закладі, завдяки Міжнародному благодійному фонду Олександра Петровського «Солідарність» і його президенту, закінчено капітальний ремонт великої частини активно функціонуючого приміщення пансіоната – заклад знов отримав подарунок.
Це новий спеціалізований мікроавтобус для потреб пансіонату і його мешканців. Він може перевозити до 9 пасажирів, у тому числі і із інвалідністю. Також автобус може бути використаний для медичних випадків. Відтепер мешканці пансіонату на візках зможуть комфортно користуватись транспортом. Тут є зручні платформи та багато пристосувань для інвалідів та людей похилого віку. Кондиціонер та зручні крісла лише додають цьому транспортному засібу зручності і комфорту.
Зробили такий подарунок Дніпропетровському геріатричному пансіонату благодійники Дніпра. Це президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з родиною та друзями, меценат Сергій Олександрович Олійник з родиною, благодійники та бізнесмени Віталій Абраменко та Сергій Кочетков з родинами і безумовно Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність». Саме усі разом вирішили допомогти цим людям, які проживають у пансіонаті, і зробити їх пересування більш комфортним та зручним. А це дуже важливо для мешканців пансіонату, серед яких багато важкохворих з різними проблемами здоров’я.
Нагадаємо, що це пансіонат для дорослих і тут перебувають 605 підопічних закладу – чоловіки та жінки літнього віку та інваліди 1 та 2 групи.

Ключи та документи від автобусу урочисто вручили керівництву пансіонату на чолі з директором Комунального закладу «Дніпропетровський геріатричний пансіонат Дніпропетровської обласної ради» Олегом Дмитровичем Кондрашевським.
Після спільної світлини, ще раз провели огляд пансіонату.

Source

Hits: 10

One comment

Leave a Reply